Anyaotthonba lakok anyukámmal és 3 testvéremmel. Szeretnénk élelmiszerre gyűjteni, mert van egy 1 éves öcsém, aki miatt anyukám nem tud menni dolgozni és csak a családi pótlékból élünk. Nagyon nehéz mert hárman járunk suliba és nagyon nehéz így, hogy én is krónikus beteg vagyok és nagyon sok pénz elmegy gyógyszerre. Nem mindig tudja édesanyukám meg venni a gyógyszert nekem, kérni szeretném önöket hogy segítsenek rajtunk.