Párommal és anyósommal élek, augusztusra várom kislányomat. Neki szeretnék ruhákat, és amire a kisbabának szüksége lehet vásárolni. Anyósom nyugdíjas, párom dolgozik, de sajnos a lakáshitel sokat kivesz a családi kasszából, valamint a lakás felújítása is elég nagy teher.  Így a babával kapcsolatban szeretnénk segítséget kérni.l jönne a segítség.