A háztartásban jelenleg négyen élünk, de várjuk az ötödik családtagot.  Egy kétszobás lakásban élünk egyszerű körülmények között. Lehetőségeink szerint újítgatjuk a lakásunkat, nyárra tervezünk bővítést és nyílászáró cserét. Beáta rokkant nyugdíjából és vakjáradékából élünk, látássérülése miatt intéződik hogy ápolásin itthon maradhassak vele és a márciusban születendő kislányunkkal. Addig is alkalmi munkával pótolom a családi kasszát. Amire szükségünk lenne, az az újszülöttnek pelenka, babaágy, mellszívó, cumisüvegek. Esetleg 12 éves fiúnknak cipő. 5 éves lányunknak mindene megvan. A a kisbaba születése miatt anyagi nehézségekbe ütköztünk, így ebben kérnénk segítséget.