Élettársammal neveljük két kiskorú gyermekünket nagyon szerény körülmények között. Az én jövedelmem a gyes és családi pótlék, melynek összege: 52.250 ft. Párom alkalmi munkában dolgozik építkezéseken. A téli időszak nem igazán kedvez az építőiparnak, így havonta 120-150 ezer forintot tud keresni. A tüzelő megvétele és a járványos időszak nagyon megterhelő számunkra, ezért élelmiszerre lenne szükségünk.