Én egy négy gyermekes édesanya vagyok. Már csak 3  gyerek lakik együtt velünk, a nagy fiam sajnos nem dolgozik. Albérletben lakunk. A 29600 ft családi pótlék, és párom alkalmi munkáiból bejövő kb 60-80 ezer ft-ból élünk havonta , amit az albérlet, és rezsink majdnem egészében elviszi, alig marad 30 ezer ft a megélhetőségünkre. A munkámat éppen most veszítettem el, mert a műtött lábam, nem bírja a terhelést.  Borzasztó helyzetbe kerültünk,amiből nem tudunk kimászni.Nem tudjuk  a hiteleket fizetni sem,már ott tartunk,hogy ételre is alig jut. Nagyon kérem ha tudnak segítsenek! Tartós élelmiszerekre lenne nagy szükségünk. Előre is köszönöm a segítségüket!