Rólunk
Egyedül nevelem három gyermekemet a nagymama segítségével , mióta a férjem váratlanul meghalt. Nagyon szűkösen élünk: én csak közmunkán tudok dolgozni nagyon kevés pénzért, emellett a családi pótlék és a gyermekeknek az árvasági minden jövedelmünk. Valahogy átvészeljük a mindennapokat , de a téli időszak sokkal nehezebb.
Mire gyűjtünk
Itt a tél mindjárt, és még kályhánk sincsen. Ehhez szeretnénk a segítségüket kérni, meg némi tűzifára.
