Noémi egyedül neveli gyermekeit, a 6 éves Szabinát és a 17 éves Tamást. Tesco pénztárosként dolgozott, de elveszítette a munkáját, mert sokan volt táppénzen a kicsi lányával – most munkanélkülin van, de az is hamarosan lejár és csak a családi pótlék marad a bevétele. Nagy sorscsapás volt a családnak, hogy két éve leégett a házuk, azóta minden pénzüket abba tették, hogy helyrehozzák – még most sem sikerült teljesen. Meleg vizük most sincs, egy bojlerre szeretnének gyűjteni.
Noémi, Szabina és Tamás
Bojler
Noémi egyedül neveli gyermekeit, a 6 éves Szabinát és a 17 éves Tamást. Tesco pénztárosként dolgozott, de elveszítette a munkáját, mert sokan volt táppénzen a kicsi lányával – most munkanélkülin van, de az is hamarosan lejár és csak a családi pótlék marad a bevétele. Nagy sorscsapás volt a családnak, hogy két éve leégett a házuk, azóta minden pénzüket abba tették, hogy helyrehozzák – még most sem sikerült teljesen. Meleg vizük most sincs, egy bojlerre szeretnének gyűjteni.
1 adományozó
| Anonim | 50000 Ft. |
További hőseink
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Péter és családja
Péter márciusában szenvedett munkahelyi balesetet Belgiumban. A munkáltató azóta sem tette meg a szükséges intézkedéseket és Péter sem táppénzt, sem más juttatást azóta sem kap. A baleset óta Péter folyamatos fájdalommal él, a karja mozgástartománya erősen beszűkült, több műtét és hosszú, fájdalmas rehabilitáció vár rá. Élelmiszerre és gyógyszerekre lenne szükségük.
Klaudia és családja
A szülők öt gyermeket nevelnek. Az édesapa bére a tartozásai miatt kevés. A szülők fogytékkal élő és tartós beteg gyermeket is
nevelnek, ami megterhelő anyagilag számukra. Élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
