Noémi egyedül neveli gyermekeit, a 6 éves Szabinát és a 17 éves Tamást.   Tesco pénztárosként dolgozott, de elveszítette a munkáját, mert sokan volt táppénzen a kicsi lányával – most munkanélkülin van, de az is hamarosan lejár és csak a családi pótlék marad a bevétele. Nagy sorscsapás volt a családnak, hogy két éve leégett a házuk, azóta minden pénzüket abba tették, hogy helyrehozzák – még most sem sikerült teljesen. Meleg vizük most sincs, egy bojlerre szeretnének gyűjteni.