Négygyermekes apa vagyok, augusztusra várunk babát.  Sajnos most nincs munkám, a családiból meg a gyesből élünk, mióta tavaly decemberben megszűnt az állásom. Sajnos a feleségemnél a terhesség alatt diabétesz és magas vérnyomás betegség alakult ki,  nehezen tutdjuk megvenni a gyógyszert, a diabetikus élelmet is, nagyon drága. Élelemre szeretnénk gyűjteni.