Négygyermekes apa vagyok, augusztusra várunk babát. Sajnos most nincs munkám, a családiból meg a gyesből élünk, mióta tavaly decemberben megszűnt az állásom. Sajnos a feleségemnél a terhesség alatt diabétesz és magas vérnyomás betegség alakult ki, nehezen tutdjuk megvenni a gyógyszert, a diabetikus élelmet is, nagyon drága. Élelemre szeretnénk gyűjteni.
Norbert és családja
Tartós élelmiszer
Négygyermekes apa vagyok, augusztusra várunk babát. Sajnos most nincs munkám, a családiból meg a gyesből élünk, mióta tavaly decemberben megszűnt az állásom. Sajnos a feleségemnél a terhesség alatt diabétesz és magas vérnyomás betegség alakult ki, nehezen tutdjuk megvenni a gyógyszert, a diabetikus élelmet is, nagyon drága. Élelemre szeretnénk gyűjteni.
4 adományozó
| B.Géza és Ilona | 30000 Ft. |
| B.Géza és Ilona | 20000 Ft. |
| Anonim | 2000 Ft. |
| Anonim | 8000 Ft. |
További hőseink
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Erzsébet és Sándor
Erzsébet és Sándor nyugdíjas személyek, mindketten egészség-károsodásban szenvednek. Az idős párnak anyagi nehézségei vannak, a rendszeres gyógyszerköltségeik magasak. Leginkább élelmiszerre lenne szükségük.
Klaudia és családja
A szülők öt gyermeket nevelnek. Az édesapa bére a tartozásai miatt kevés. A szülők fogytékkal élő és tartós beteg gyermeket is
nevelnek, ami megterhelő anyagilag számukra. Élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
