Orsolya vagyok,kéréssel fordulok önökhöz .Elég nehéz anyagi körülmények között élünk..férjem gerincsérülése  miatt sajnos elvesztette a munkáját,  6 és fél méter magasról esett le egy építkezésen. 15 után és 3 vetélést követően született egy gyönyörű babának. Nagy örömet szereznének, ha tudnának segíteni karácsonyra tartós élelmiszerrel, hússal, tüzelővel.