Felesége halála óta, több mint 5 éve neveli két fiát egyedül Pál, nagy szegénységben egy családotthonban. Itthon semmilyen munkát nem talált a közmunkán kívül, úgyhogy egy jobb élet reményében Angliába vándorolt, de sajnos nem találta meg a számításait, így újra a kilátástalan magyar valóságban, közmunkásként próbál érvényesülni. Téli ruhákat szeretne vásárolni fiainak.
Pál és fiai
Téli ruhák
Felesége halála óta, több mint 5 éve neveli két fiát egyedül Pál, nagy szegénységben egy családotthonban. Itthon semmilyen munkát nem talált a közmunkán kívül, úgyhogy egy jobb élet reményében Angliába vándorolt, de sajnos nem találta meg a számításait, így újra a kilátástalan magyar valóságban, közmunkásként próbál érvényesülni. Téli ruhákat szeretne vásárolni fiainak
4 adományozó
| B. G. | 40000 Ft. |
| Anonim | 2000 Ft. |
| E.B.B. | 2000 Ft. |
| Anonim | 6000 Ft. |
További hőseink
Vivien és gyermekei
Vivien két kisgyermekét egyedül neveli, mert férje elhagyta őket. Az édesanya jelenleg munkát keres, hogy gyermekeit el tudja tartani. Élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
János
A 64 éves János hosszú ideje egészségkárosodással küzd. Az egyik lábát amputálni
kellett ezért műlábbal él. A mindennapi közlekedésében egy elektromos jármű segít Neki.
A férfi havi jövedelme nagyon alacsony, rokkantsági ellátásban részesül. Nincs olyan személy a rokonságában aki segítséget tudna nyújtani neki. Élelmiszerre lenne szüksége.
Péter és családja
Péter márciusában szenvedett munkahelyi balesetet Belgiumban. A munkáltató azóta sem tette meg a szükséges intézkedéseket és Péter sem táppénzt, sem más juttatást azóta sem kap. A baleset óta Péter folyamatos fájdalommal él, a karja mozgástartománya erősen beszűkült, több műtét és hosszú, fájdalmas rehabilitáció vár rá. Élelmiszerre és gyógyszerekre lenne szükségük.
