Egyedül nevelem 3 gyermekem. Dolgozni jelenleg nem tudok mivel pici babám van. A gyerekek utáni havi járulékból  élünk elég szegényesen, amiből a havi számláinkat is fizetem, de ez sokszor nem tudjuk megtenni. A számlák rendezésében szeretnénk segítséget kérni és élelmiszerre is szükségünk lenne.