Egy olyan Borsod megyei kistelepülés gyermekeinek gyűjtünk, ahol sokszor csak akkor tudnak enni a gyermekek amikor iskolában vannak. Fontosnak tatjuk, hogy ne csak a karácsonyi időszakban legyen mit enniük az ott élő családoknak, hanem az új év elején is, amikor sokkal nagyobb gondot okoz az, hogy étel kerüljön az asztalra, hiszen a karácsonyt ők is méltó módon szeretnék megünnepelni, de ennek az az ára, hogy a januári hónap nagyon nehézzé válik számukra. A befolyt összeget teljes egészében élelmiszer kríziscsomagokra fordítjuk.