Egyedül nevelem 5 és 2 éves fiaimat. Az idősebb, Bence fiam másfél éves korától 1-es típusú inzulinos cukorbeteg. Nagyon sokat szenvedünk még most 5 évesen is durván ingadozik a cukra . Két éve használ szenzort, ami a nap 24 órájában folyamatosan méri a cukrát, de sajnos novemberben lejárt a méltányossági OEP támogatásunk, így mire újra megkapjuk, ha megkapjuk, 1 hónapra elég szenzort, azaz 5db-ot meg kellene vennem december elején, aminek ára 50.000 Ft. Ezen kívül az inzulinpumpához szükséges féléves szereléket is meg kellene vennem decemberben, aminek az ára 47.000 Ft. Ehhez kérnénk segítséget.