Édesapámmal hosszú évek óta rossz, nehéz feltételek közt élünk. Házunk tavaly nyáron leégett, szinte mindenünk odalett. Miután elvesztettük majdnem mindent, befogadott és lakást biztosított egy ismerősünk, amíg felépül a régi otthonunk.Testvéreimet anyukánk neveli, de a szüleim kapcsolata jó, támogat ő is, amíg helyzetünk jobb lesz. A megmaradt ruhák, dolgaink dobozokban vannak. Kilátástalannak tűnik minden. Remélem segítséget kapunk ehhez, hogy eszközöket, építőanyagot tudjunk szerezni az újrakezdéshez.