Rólunk
Férjemmel öt derék fiút nevelünk egy rozzant albérletben – se víz, se gáz nincsen. A férjem közmunkán van, engem még arra sem vesznek fel súlyos cukorbetegségem miatt, de leszázalékolni sem akarnak, úgyhogy semmi saját jövedelmem nincs. Minden pénzünk elmegy lakhatásra, élelemre, a cukorgyógyszereimet sem tudom kiváltani, a gázpalackot, tűzifát is hitelbe kell majd venni.
Mire gyűjtök
Hatalmas segítség lenne, ha télire kapnánk tűzifát, így talán a legfontosabb gyógyszereimre is ki tudnánk szorítani a pénzt valahogy.
