Rólam
Egyedül élek egy szociális bérlakásban mióta a férjem meghalt. Mélyvénás trombózisom miatt le vagyok százalékolva, jelenleg minden jövedelmem a szociális járadékból és a napi négy órás rehabilitációs foglalkoztatás után kapott pénzből áll, ez együtt 65.000 forint. Sajnos így nagyon nehéz körülmények között élek, a gyermekeim is beleestek a deviza-csapdába, ők sem tudnak segíteni.
Mire gyűjtök
Régi hűtőszekrényem elromlott, nem javítható, és esélyem nincs a közeljövőben másikat vásárolni. Nagyon hálás lennék, ha segítenének abban, hogy egy működő hűtőhöz juthassak.
