Rólunk
Boldog házasságban élünk több mint 30 éve, sajnos most elég szerény körülmények között. Önhibánkon kívül hatalmas közműtartozást követelt rajtunk egy szolgáltató, amit nem tudtunk kifizetni. Ki kellett költöznünk bérlakásunkból és az utcára kerültünk. Egy ideje sikerült egy egy szállóra költöznünk, most is ott lakunk. Én is beteges vagyok, a férjem erősen látássérült, sajnos nem tudunk így munkát vállalni, kevéske rokkant-nygudíjból élünk. Alacsony bevételünkből a gyógyszerek megvásárlása is nagy nehézséget jelent számunkra.
Mire gyűjtök?
Jelenleg nagy problémát okoz nekünk, hogy a hűtőnk elromlott. Betegségünk miatt nem tudunk sűrűn kimozdulni, sokszor a távolabb lévő ételosztásokra sincs erőnk elmenni. Ha egy új hűtőt kapnánk, előre be tudnánk vásárolni és nem kéne minden nap a boltba gyalogolnunk. Ehhez kérjük most a segítségüket.
