S. Györgyné 52 éves vagyok. Óvónőként dolgoztam. 5 éve özvegy,férjem hosszan tartó betegségben hunyt el. Én 2011 óta vagyok onkológiai gondozott. 2018-ban nyirokcsomó eltávolításon estem át. 2019-ben leukémia jelenléte is igazolódott. Jelenleg sem dolgozom. Férjem halála után egyedül maradtam 2 gyermekemmel és szintén gyógyíthatatlan beteg édesanyámmal akit sajnos otthonba kellett tenni mert nem tudom ellátni. Segítséget szeretnék kérni mert a lakás fenntartási költségét a gyógyszerek,vitaminok,és gyógykezelések költségeit sajnos nem tudom fedezni és ezáltal félek az otthonom elvesztésétől is.