Rólunk
Feleségemmel neveljük két lányunkat , az egyikük szellemileg picit visszamaradott, de nagyon kedves, vidám teremtés. Nem könnyű az életünk, most én is a feleségem közmunkán vagyunk, de valahogy megélünk. Pár éve vettünk egy kis házikót hitelből nagyon olcsón, de nem túl jó állapotban, kikötött villannyal, azt próbálgatjuk szép lassan helyrehozni.
Mire gyűjtünk
Sajnos nem sok mindenre elég a bevételünk, a hitelből is van még hátra. Nagyon szeretnénk a villanyt visszaköttetni a házba, de nincs rá pénzünk. Nagyon boldogok lennénk, ha az ünnepekre már lenne világítás, erre szeretnénk gyűjteni.
