Párommal egy kis településen élünk és öt gyermeket nevelünk. Jelenleg ő munkanélküli ellátáson van, , de jövő hónaptól már dolgozik, egy vállalkozónál sajnos csak minimálbéren majd. Nagy fiam Norbi ép értelmű autista, de nagyon szépen teljesít a suliban, informatikusnak tanul. Sajnos az utazás és étkezés költsége havi szinten minimum 40-50 ezer forint. Vivien 14 éves idén végez, próbálunk bekerülni egy ösztöndíjas iskolába,  jeles tanuló, tehát bizakodóak vagyunk. Veronikám 11 éves ő is jeles tanuló. Levente 5 éves ovis nagyfiú és Zsombor pedig két éves volt nemrég, vele vagyok itthon gyesen. Mellette esti iskolába járok, hogy talán több esélyem legyen majd normális munkára.  Nagyon nehéz helyzetben vagyunk, mire kifizetünk mindent alig marad. A tüzelő megvásárlása a legnehezebb, ebben kérnénk segítséget, tüzelőben kérnénk segítséget, hogy ne kelljen azon izgulni, hogy most begyújtunk e, marad e nap végére, vagy hó végére.