Három gyermekemet egyedül nevelem. A nagyobbik lányom Olívia sajnos jobb oldali bénulással született. Ennek következtében jobb lábára sántít és jobb kezét nehezen mozgatja. Kisebbik lányom Mirabell is tartós beteg,hiszen
végbélnyílás hiányával született. Ezenkívül vesetágulata és folyamatos húgyúti fertőzései vannak. 2024 szeptemberében műtötték. Sajnos születésétől fogva folyamatosan járunk Budapestre vizsgálatokra, kezelésekre. Ezek az utazások és egészségügyi eszközök megvásárlása nagy anyagi terhet ró ránk. Közfoglalkoztatottként dolgozom a helyi önkormányzatnál, a munkabérem 161500 ft plussz gyest és családi pótlékot kapok még, melynek
összege 94500 ft. Élelmiszerre szeretnénk gyűjteni.