Szilvia egyedül maradt két kiskorú gyermekével miután az édesapa tragikus körülmények között meghalt. A család összes jövedelme a gyermekek után kapott családi pótlék, az anyuka 4 órában dolgozik. Jövedelmükből alig tudják megoldani mindennapi megélhetésüket. Élelmiszerre szeretnének gyűjteni.