Önkormányzati bérlakásban a 16 hónapos Ketrin kislányával, és a 6 éves Zolikával. A gyermekek apja elhagyta, nem támogatta őket. Összes bevétele a GYED és a családi pótlék, ezt megelőzőleg a gyermekvédelmben dolgozott. Nagyon nehezen jönnek ki, a lakhatás és élelmiszer kifézetése után rendszerint alig marad pénzük. Egy használt mosógépre gyűjtenek, és tartós élelmiszerre, ha marad még.