Van két autista nagyfiúnk, Tibor és Zsolt –  a kisebbik enyhén, de ő is koordinációt igényel bár ő majdnem teljesen önálló. Az idősebbik fiunk nagyon érintett, ráadásul öt éve már skizofréniával is küzdünk, ami annyira felerősödött benne hogy napi 24 órás felügyeletet igényel. Egyfolytában üvöltözget annak ellenére hogy több fajta gyógyszert is kap. Ez nagy hanggal jár, zeng az egész ház, vagy udvar ha kint csinálja, nehezen tolerálható.  Mindketten mellette vagyunk jelenleg így nagy szükségünk van segítségre. Fára szeretnénk gyűjteni