Egyedülálló anyukaként sokat dolgozom, hogy gyermekemnek mindene meglehessen. Egy betörést követően a bejárati ajtónk nagy mértékben károsult így ki kell cserélnünk, erre szeretnénk gyűjteni. Ez egy olyan nagyobb beruházás, amit jelenleg sajnos nem tudok biztosítani. Az ajtó jelenleg nem zár rendesen így se nem biztonságos, se nem nyújt védelmet a hideg ellen.