Tünde egyedül neveli két gyermekét, a 9 hónapos Ádámot, és a 8 éves 7 éves Kittit. Mikor férjével különváltak családotthonba kellett költözniük, most is ott laknak. Az édesapa anyagilag nem segít, ezért a GYES és a családi pótlék minden bevételük. Nagyon szűkösen élnek, a legalapvetőbb dolgokra is nehezen szorítják ki a pénzt; nagy bánatára arra sem telik, hogy a nagyon mozgékony Kittit korcsolya szakkörre járassa. Babaholmikra, háztartási szerekre, élelmiszerre gyűjtenek.