68 éves,súlyos beteg vagyok, a tüdőm 60%-ban működik, asztmás vagyok, epilepsziás pánikbeteg a májamon egy csecsemő fejnyi daganat van, mind a 2 térdembe protézis kellene, menni alig bírok. Az egyetlen lányom elhunyt rákban. A lakásmaffia ki lakoltatott már le is bontották a házam. Albérletbe kényszerültem. A kis nyugdíjam el megy a lakbérre és a rezsire, jelenleg semmi fám nincsen. Kérem, segítsenek!