Viktória két féltestvérével, kisgyermekével és édesanyjával él egy budapesti önkormányzati lakásban. Viktória párja elhagyta őt, amikor megtudta, hogy várandós és bántalmazta is Őt. Édesanyja párja is elhagyta őket, pénzt nem ad a gyerekek eltartására. Viktória és édesanyja felváltva dolgoznak egy élelmiszerboltban. Nagyon sok tartozásuk van, ezért havonta körülbelül 50 ezer Ft-ból kell megélniük. Viktória kisfia beteg, ezért nem mindegy, hogy milyen tápszert kap. Két testvére iskolába és óvodába járnak. Babakocsira és tartós élelmiszerre lenne szükségük.