Rólam

Feleségemmel, 3 gyermekemmel, és a nagymamával élünk egy önkormányzati lakásban. Legkisebb kislányunk, Vivi Prader-Willi szindrómával él együtt, én és a feleségem cukorbetegek vagyunk, napi többször kell injekciózni magunkat, a két idősebb gyermekünk asztmás. Betegségünk miatt nem találunk munkát, munkanélküli segélyből, családi pótlékból és a Vivi után járó tartósan beteg GYES-ből tartjuk fent magunkat.

Mire gyűjtök?

A hitelek, gyógyszerek, lakhatás kifizetése után nagyon szerény összeg marad minden másra, ezért ha elromlik egy háztartási eszköz, nagyon nehezen tudjuk pótolni. Legutóbb a gáztűzhelyünk mondta fel végleg a szolgálatot, arra szeretnénk gyűjteni, hogy vehessünk egy másikat.