Három gyermeket nevelünk a párommal. Szerencsére sikerült egy szerény, saját  lakásba költöznünk, de olyan magas a kölcsön törlesztője, hogy rendszeresen nélkülözünk. Én gyest kapok, a párom minimálbéren van. Élelmiszerre és egy működő mosógépre gyűjtenénk. Sajnos sehová nem tudunk fordulni segítségért, magunk vagyunk a nehézségeinkben.