Édesapámmal élünk egy háztartásban, én vagyok az ápolója mert ő Alzheimer  kóros és én gondozom. Nekem porckorongsérvem van ami miatt nem vállalhatnék munkát ugyan is műtét előtt állok,de próbálom halasztani a műtétet és nem mondani a munkahelyeken ,hogy beteg vagyok,de sajnos így sem találok munkát. Így édesapám ápolási díjából és az én munkanélküli segélyemből élünk meg. Mostanra sikerült kapnunk gáztűzhelyet így tudok levest ezt azt főzni ,ha jut rá. Nagy könnyebbséget jelentene, ha lenne egy hűtőnk, és ha még maradna rá, egy kis tartós élelmiszert.