Rólunk:

Férjemmel egy önkormányzati bérlakásban neveljük két gyermekünket, a Noémit és Zolikát.  Férjem fizetése 110.000 forint, én sajnos nem tudok dolgozni, ápolásin vagyok itthon (26.000Ft)  Noémivel, aki szívtranszplantáción esett át.  Emellett sokba kerülnek a steril gyógyászati segédeszközök  és az előírt laktóz mentes étrend is. Ezen kívül a lakhatás és az élelmiszer kifizetésen kívül nem telik többre.

Mire gyűjtünk:

Szerencsére nemrég egy önkormányzati bérlakásba költözhettünk, de bútorunk kevés van, nincsen mindenkinek saját ágya. A programban ezért egy ágyként is használható kihúzhatós kanapéra szeretnénk gyűjteni.