Rólunk:
Férjemmel egy önkormányzati bérlakásban neveljük két gyermekünket, a Noémit és Zolikát. Férjem fizetése 110.000 forint, én sajnos nem tudok dolgozni, ápolásin vagyok itthon (26.000Ft) Noémivel, aki szívtranszplantáción esett át. Emellett sokba kerülnek a steril gyógyászati segédeszközök és az előírt laktóz mentes étrend is. Ezen kívül a lakhatás és az élelmiszer kifizetésen kívül nem telik többre.
Mire gyűjtünk:
Szerencsére nemrég egy önkormányzati bérlakásba költözhettünk, de bútorunk kevés van, nincsen mindenkinek saját ágya. A programban ezért egy ágyként is használható kihúzhatós kanapéra szeretnénk gyűjteni.
