Zsuzsáék sok hányattatáson vannak túl az elmúlt években, családotthonról családotthonra  kellett ‘vándorolniuk’ négy gyermekükkel. Nagy erőfeszítések árán sikerült továbblépniük, és CSOK-ból lehetőségük nyílt egy kis vályogház vásárlására. Sokat rá kellett költeniük, hogy lakhatóvá tegyék,  de fél éve már van biztos fedél a fejük felett. Sajnos azonban a felújítás minden pénzüket elvitte és adósságaik is keletkeztek ezért most nagyon szűkösen élnek. Egy használt mosógépre gyűjtenek.