Rólunk
Férjemmel négy gyermeket nevelünk. Sajnos mindketten közmunkások vagyunk, amiből nagyon kevés bevételünk van, a családi pótlékkal kiegészülve is nagyon szerény összeg. Sajnos beleestünk a devizacsapdába, sok év törlesztés után a felvett 2 millió forint helyett még mindig 3-at kell kifizetnünk, a törlesztő is nagyon magas.
Mire gyűjtünk
Sajnos jelenleg nincs mivel fűtenünk, és mindjárt itt a tél. Segítségükkel egy használt kályhára és tűzifára szeretnénk gyűjteni.
