Egy nagyon rossz kapcsolatból menekültem ide Tomajmonostorára 2 gyermekemmel,a fiam már nagykorú,ő már nem lakik velünk,a lányom 9 éves.Itt ismertem meg a mostani páromat,aki sajátjaként neveli a lányomat is.Vettünk Csok-ra egy elég rossz állapotban lévő kis házat amit apránként csinálgatunk.  Közben született egy kisbabánk – miután lejárt a közmunkám, nem tudtam visszamenni,mert az orvos szigorúan megtiltotta.A párom rendszeresen dolgozik minimálbérért ,de az előző kapcsolatából rengeteg tartozást hozott, emellett a ház élhetőbbé tétele minden pénzünket elvitte. Nincs most csak egy életveszélyes mosógépem,amit ki-behúzgálok mosás közben, hogy ne rázzon meg az áram. Ezt szeretnénk lecserélni.