Egy nagyon rossz kapcsolatból menekültem ide Tomajmonostorára 2 gyermekemmel,a fiam már nagykorú,ő már nem lakik velünk,a lányom 9 éves.Itt ismertem meg a mostani páromat,aki sajátjaként neveli a lányomat is.Vettünk Csok-ra egy elég rossz állapotban lévő kis házat amit apránként csinálgatunk. Közben született egy kisbabánk – miután lejárt a közmunkám, nem tudtam visszamenni,mert az orvos szigorúan megtiltotta.A párom rendszeresen dolgozik minimálbérért ,de az előző kapcsolatából rengeteg tartozást hozott, emellett a ház élhetőbbé tétele minden pénzünket elvitte. Nincs most csak egy életveszélyes mosógépem,amit ki-behúzgálok mosás közben, hogy ne rázzon meg az áram. Ezt szeretnénk lecserélni.
Zsuzsanna és családja
Mosógép
Egy nagyon rossz kapcsolatból menekültem ide Tomajmonostorára 2 gyermekemmel,a fiam már nagykorú,ő már nem lakik velünk,a lányom 9 éves.Itt ismertem meg a mostani páromat,aki sajátjaként neveli a lányomat is.Vettünk Csok-ra egy elég rossz állapotban lévő kis házat amit apránként csinálgatunk. Közben született egy kisbabánk – miután lejárt a közmunkám, nem tudtam visszamenni,mert az orvos szigorúan megtiltotta.A párom rendszeresen dolgozik minimálbérért ,de az előző kapcsolatából rengeteg tartozást hozott, emellett a ház élhetőbbé tétele minden pénzünket elvitte. Nincs most csak egy életveszélyes mosógépem,amit ki-behúzgálok mosás közben, hogy ne rázzon meg az áram. Ezt szeretnénk lecserélni.
7 adományozó
| Anonim | 5000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Jászai Henriett | 2000 Ft. |
| Anonim | 10000 Ft. |
| Anonim | 5000 Ft. |
| Géza és Ilona | 20000 Ft. |
| Anonim | 13000 Ft. |
További hőseink
Vivien és gyermekei
Vivien két kisgyermekét egyedül neveli, mert férje elhagyta őket. Az édesanya jelenleg munkát keres, hogy gyermekeit el tudja tartani. Élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Péter és családja
Péter márciusában szenvedett munkahelyi balesetet Belgiumban. A munkáltató azóta sem tette meg a szükséges intézkedéseket és Péter sem táppénzt, sem más juttatást azóta sem kap. A baleset óta Péter folyamatos fájdalommal él, a karja mozgástartománya erősen beszűkült, több műtét és hosszú, fájdalmas rehabilitáció vár rá. Élelmiszerre és gyógyszerekre lenne szükségük.
