Zsuzsáék öt gyermeket nevelnek. Nagy bajba kerültek, amikor az édesapa pár hónapja szívinkfartust kapott, és úgy leromlott az egészségi állapota, hogy azóta nem tud dolgozni, elveszítette a munkáját. Jelenleg csak a gyermekek után járó juttatásokból élnek. A házban nincs áram sem, aggregátor gondoskodik arról, hogy legalább a villany égjen. Élelmiszerre és tisztasági szerekre gyűjtenek.